My Little Pony: Ahenk Arayışı

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut255.8 MB
  • Sürüm1.6
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciBudge
My Little Pony: Ahenk Arayışı mobil oyunu çocuklarınızın oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyundur.

Budge stüdyosu mobil cihazlarda oyun oynamayı seven küçük oyuncularımızın oynaması için geliştirdiği My Little Pony: Ahenk Arayışı mobil oyunununu ücretsiz olarak sunuyor. Oyunu Android mobil cihazlarınıza ücret ödemeden indirerek çocuklarınıza eğlenceli bir dünya sunabilirsiniz.

Oyuna başladıkları anda sevimli kahramanlar ile karşılaşan oyuncular karakteri yönlendirerek ve aralarındaki uyumu gözlemleyerek dostluk ve yardımlaşma duygularını geliştiriyor. Oyun boyunda eğlenceli maceralar peşinde koşacak ve verilen görevleri eğlenceli bir şekilde yerine getirmeye çalışacaklar. 

Ahenk ağacını kurtarmak için çıktıkları bu eğlenceli macera boyunda boyunda birbirinden farklı 6 pony karakterini bir araya getirmeye çalışacaklar. Pony ülkesinin altın mücevherleri tehlike altında ve karakterimizin ülkeyi kurtarıp eski mutlu günlerine geri döndürmek için çeşitli yapbozları çözecek, engelleri aşacak ve yaratıkları ortadan kaldırarak ilerleme kat edecekler.

Yardımlaşma kavramı üzerine çeşitli örnekler ile karşılaşan minik oyuncular My Little Pony: Ahenk Arayışı mobil oyununda zaman geçirirken oldukça eğlenecekler. Oyunun büyüsüne kapılacak ve ilerleyişlerinin karşısında başarılı deneyimler kazanacaklar. Kişisel gelişimlerini etkileyecek her hangi bir kötü içerik ile karşılaşmadan oyun oynama deneyimini yaşayacaklar. 

My Little Pony: Ahenk Arayışı indir