My Little Pony: Ahenk Arayışı

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 255.8 MB
  • Version 1.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Budge
Minik oyuncularımız My Little Pony: Ahenk Arayışı mobil oyununu oynarken çok eğlenecekler.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz My Little Pony: Ahenk Arayışı mobil oyunu çocuklarınızın eğlenceli bir ortamda geçirmeleri için geliştirilmiştir. Oyunda çizgi film karakterleri olarak yakından tanıdığımız pony karakterlerini bir araya getirecek ve pony dünyasının kaderini değiştireceksiniz. 

Oyunda pony dünyasının mücevherlerinden biri olan Ahenk ağacı kötü yaratıkları tarafından tehdit altındadır. Oyunda sevimli ponyleri bir araya getirerek çeşitli yaratıklara ve kötü güçlere karşı direneceksiniz. Oyunun yardımlaşma ve birlik duygusu içerisinde geliştirilmiş olması çocukların kişisel gelişimlerini olumlu yönde etkilemektedir. 

Oyunda tek bir bölge üzerinde yer almak yerine bir çok alanda yer alabilirsiniz. Her birinin ayrı ayrı yetenekleri olan sevimli ponyler ile oyunda ok eğlenecek ve onları bir araya getirmeye çalışacaksınız. Pony ülkesini korumak için esir altında tutulan diğer ponyleri kurtarmanız gerekiyor. Macera boyunca kendinizi oyuna bırakabilirsiniz. Minik oyuncular My Little Pony: Ahenk Arayışı mobil oyununda çok eğlenceli vakitler geçirecek ve bunun yanı sıra kişisel gelişimlerini de desteklemiş olacaklar. 

My Little Pony: Ahenk Arayışı indir
DİĞER SÜRÜMLER